FİNAL
Fransa - Hırvatistan
15 Temmuz 2018, Pazar - 18:00

3.LÜK MAÇI
Belçika - İngiltere
14 Temmuz 2018, Cumartesi - 17:00

Fransa gözünü Moskova'ya dikti

Fransa, Cavani'den yoksun Uruguay karşısında sert oyuna göğüs gerdi ve bulduğu iki golle yarı final biletini cebine koydu.

Muslera Tarihe Geçti

Uruguaylı file bekçisi, Rusya ile oynadıkları son grup maçında tarihe geçti.

Kupa için okulu tatil eden Uruguaylılar

Uruguay, Dünya Kupası döneminde ülkenin maçları rahatça izlenebilsin diye maç saatinde okulların tatil olduğunu açıkladı.

Uruguay: Tecrübe Kupa Peşinde

Dünya Kupası'nın ilk kazananı, Rusya favori olarak gelmiyor. Fakat kendine iyi bir yol bulabilirse sonuna kadar gidebilecek kadroya sahip.

Luis Suarez: Griezmann Uruguaylı olmanın nasıl bir his olduğunu bilmiyor

Real Sociedad zamanlarından beri Uruguaylı takım arkadaşları sayesinde Uruguay kültürüne yakın hissettiğini belirten Griezmann'a Luis Suarez'den tepki geldi.

Uruguay da garantiledi

23. dakikada Luis Suarez’in golüyle öne geçen Uruguay, Suudi Arabistan karşısında farklı bir skor bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı

Uruguay ve mangalcılık

Gruplarda ilk maçında son dakikadaki golle Mısır'ı 1-0 mağlup eden Güney Amerikalı ekip Uruguay gittiği yere kendi mutfağını da götüren ekiplerden.

Uruguay, Cavani'nin golleriyle çeyrek finalde

Uruguay zor maçı Edinson Cavani sayesinde kolay bir şekilde aldı. Portekiz ikinci yarıda beraberliği yakalasa da tur umutları kısa sürdü.

Suudi Arabistan Milli Takımı Ölümden Döndü

A Grubu'nda yer alan Suudi Arabistan Milli Takımı, ikinci grup maçını oynamak için Rostov'a giderken havada büyük tehlike atlattı.

Mısır'ın Nefesi Yetmedi

Uruguay, Mısır karşısında beklenen performansı gösteremedi. Luis Suarez'in etkisiz kaldığı maçta ülkesini sevindiren isim Jose Gimenez oldu.