Dünyanın en büyüğü Fransa!

FIFA Dünya Kupası’nda 64 maçlık serüven sona erdi ve Fransa, ilk finaline çıkan Hırvatistan’ı geçip şampiyonluğa ulaştı.
FİNAL
Fransa - Hırvatistan
15 Temmuz 2018, Pazar - 18:00

3.LÜK MAÇI
Belçika - İngiltere
14 Temmuz 2018, Cumartesi - 17:00

Gareth Southgate yeleği tükenmiştir

İngiltere'yi Dünya Kupası'nda yarı finale taşırken giyim tarzıyla da dikkat çeken Gareth Southgate'in maçlarda giydiği yelek mağazalarda tükendi.

#DK2018’e Tottenham ve Premier Lig Damgası

2018 FIFA Dünya Kupası'na Tottenham ve Premier Lig damgası.

Thierry Henry için zor bir gün olacak

Belçika teknik direktörü Roberto Martinez'in yardımcılığını yapan Fransız efsane Thierry Henry için Roberto Martinez, Kevin de Bruyne, Didier Deschamps, Olivier Giroud ve Hugo Lloris yorumlarda bulundular.

Evden uzakta geçen yıllar!

"Futbol evine dönüyor" sloganıyla coşan İngiltere 1990’dan sonra ilk kez yarı finalde. Aradaki yıllar ise oldukça sancılı…

Güney Kore medyayı yeni teknik direktör konusunda uyardı

2018 Dünya Kupası'nda son maçında Almanya'yı yenip turnuva dışına iterek sansasyon yaratmasına rağmen turnuvadan elenen Güney Kore'de teknik direktör konusu hala bir bilmece.

Luka Modric: İngiltere birliktelik duygusunu buldu

Luka Modric, İngiltere'de oynadığı zamanlarda İngiltere Milli Takımı'nın yaşadığı sorunlara yakından şahitlik etmişti. Şimdi ise yepyeni bir İngiltere ile yarı final maçında karşılaşmak zorunda.

Belçika 2018: En iyiden daha iyi!

Belçika tarihinde ikinci kez Dünya Kupası yarı finali oynayacak. İlk seferinde de kadroları çok iyiydi ama saha sonuçları bu kadar sükseli değildi.

Güney Amerika’yı Yok Edenler Final Savaşında

Kupada kalan son iki Güney Amerika temsilcisi Uruguay ve Brezilya’yı kupanın dışına itip kupayı Avrupa’da tutmayı garantileyen iki ekip, hedefe iki adım uzakta.

Kane’in boş günü

Harry Kane milli formayla her gün gol mesaisi yaptı. Çarşambaları hariç…

İspanya’da yeni dönem

Dünya Kupası’ndan erken elenen İspanya’da yeni teknik direktör belli oldu.