Necip Uysal’ın Dünya Kupası yorumları

FİNAL
Fransa - Hırvatistan
15 Temmuz 2018, Pazar - 18:00

3.LÜK MAÇI
Belçika - İngiltere
14 Temmuz 2018, Cumartesi - 17:00
Beşiktaş’ın kaptanlarından Necip Uysal, Creator Collective’i ziyaret etti ve Dünya Kupası’nı değerlendirdi.
21/06/2018 - 22:38
Bomonti Ada’da Adidas tarafından oluşturulan Creator Collective’in ziyaretçisi Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Necip Uysal’dı. Tecrübeli oyuncu, Socrates Dergi’den İnan Özdemir ve Tribün Dergi’den Kutay Ersöz’ün sorularını yanıtladı.
 
Turnuvanın şu ana kadar çok zevkli geçmediğini kaydeden 27 yaşındaki futbolcu, İspanya – Portekiz maçını diğer karşılaşmalardan ayırdı. 3-3 biten 90 dakikada, Cristiano Ronaldo’nun serbest vuruştan attığı golü çok beğendiğini söyleyen Necip, favori oyuncusu Lionel Messi’ye takım arkadaşlarının ona ayak uyduramadığını belirtti. Beşiktaşlı futbolcu, 2018 Dünya Kupası’nı şu sözlerle değerlendirdi:
 
“Şu ana kadar kupa çok iyi gitmedi. Futbolcular sezon sonundan çıktılar ve tatil yapamadılar. Sonuçta biz de insanız. Tatil yapmamız gerek. Fakat kupalar varken tatil yapamazsınız. Belki ilerleyen turlar daha iyi olabilir” dedi.
 
Çocukluk yıllarında kendi pozisyonunda oynayan Patrick Vieria’yı çok beğendiğini belirten Necip, yeni dönemde de İspanyol oyuncu Andres Iniesta’yı ilgiyle izlediğini söyledi. Favori takımı olarak Brezilya’yı gösteren Necip Uysal, Sambacıların ilk maçında puan kaybetmesine rağmen finale kadar çıkacağını, onları zorlayabilecek takımın ise İspanya olabileceğini sözlerine ekledi.
 
16 Temmuz’a kadar sürecek olan Creator Collective’e spor dünyasından birçok isim katılmaya devam edecek.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Griezmann: "İlk 2 Yıldızlı Fransa Forması Alan Ben Olacağım"

Fransa'nın başarılı oyuncusu Griezmann, 2018 Dünya Kupası finali sonrası açıklamalarda bulundu.

Modric: ''Bazen Daha İyi Takım Kazanmaz''

Hırvatistan kaptanı Luka Modric, finalden sonra açıklamalarda bulundu.