FIFA 2018 Dünya Kupası’nın enerjisi, adidas Creator Collective’de buluşacak

FİNAL
Fransa - Hırvatistan
15 Temmuz 2018, Pazar - 18:00

3.LÜK MAÇI
Belçika - İngiltere
14 Temmuz 2018, Cumartesi - 17:00
18 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında Bomontiada adidas Creator Collective’de 22 gün süresince maç izleme, PlayStation zone, stüdyolar ve sürprizlerle Dünya Kupası enerjisi yaşanacak.
13/06/2018 - 15:13
adidas Futbol, Rusya’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’nın heyecanını Bomontiada’da oluşturulan Creator Collective mekanında buluşturmaya hazırlanıyor.
 
18 Haziran Pazartesi günü açılacak olan Creator Collective, turnuvanın sonuna kadar futbol tutkunlarını ağırlayacak. adidas “Creator Collective”de 22 gün süresince hem Dünya Kupası maçları izlenecek hem de katılımcılar eğlenceli etkinliklerle keyifli vakit geçirebilecek.
 
Futbol tutkusundan ilham alarak futbol ekosisteminin içinde ya da dışında yaratıcı içerik üretenlerin ve adidas futbol müşterilerinin davetli olduğu Creator Collective, Bomontiada dördüncü katında 18 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında açık olacak.
 
Dünya Kupası maçları izlenirken Playstation turnuvaları, Freestyle şovlar, adidas Futbol Dünya Kupası Sergisi, Dünya Kupalarında Türkiye’yi temsil etmiş ünlü futbolcular, spor yazarları ile sohbetler gibi etkinlikler adidas Creator Collective’de olacak.
 
Futbolseverler, adidas Creator Collective’in giriş biletlerine Dünya Kupası boyunca adidas mağazalarında gerçekleştirilecek kampanyalara katılarak ulaşabilecekler.
 
adidas Futbol, birbirinden heyecanlı maçlara sahne olacak FIFA Dünya Kupası’nın futbol coşkusunu Creator Collective ile Bomontiada’ya taşıyacak.
 
18 Haziran – 15 Temmuz 2018 
Bomontiada 4. Kat
 

Griezmann: "İlk 2 Yıldızlı Fransa Forması Alan Ben Olacağım"

Fransa'nın başarılı oyuncusu Griezmann, 2018 Dünya Kupası finali sonrası açıklamalarda bulundu.

Modric: ''Bazen Daha İyi Takım Kazanmaz''

Hırvatistan kaptanı Luka Modric, finalden sonra açıklamalarda bulundu.